Finanční poradenství

školení mechaniků

UNIVER, spol. s r.o., nabízí svým zákazníkům profesionální pomoc a podporu při financování nákupu přístrojů a zařízení. Poradenství v oblasti finančních služeb využívá stále více našich klientů. Nejžádanější službu v současnosti představuje výhodný úvěr nebo finanční leasing koncipovaný na základě dlouhodobé obchodní spolupráce s předními leasingovými společnostmi v České republice.

Specialisté obchodního oddělení jsou připraveni během krátké doby připravit kvalitní nabídku úvěru nebo leasingu na konkrétní vybavení při respektování rámcových požadavků zákazníka.

Existují i zcela specifické a mimořádné nabídky pro financování nákupu přístrojů a zařízení dodávaných firmou UNIVER, spol. s r.o. Typickou formu představují například různé akční nabídky, ale i alternativy barterového obchodu (dvoustranná výměna zboží nebo služeb za určité množství jiného zboží nebo služeb) apod.

Další podrobnosti v rámci finančního poradenství, případně o možnostech a mimořádných nabídkách pro financování nákupu přístrojů a zařízení dodávaných společností UNIVER, Vám poskytnou pracovníci obchodního oddělení na centrále v Turnově nebo na jednotlivých prodejnách v Praze a v Brně.